FOX MTB

Také milujete ten pocit větru při vaší každodenní jízdě na kole do práce, či při podvečerních vyjížďkách a co teprve ten pocit umocnit v prodyšném Aircool dresu a rukavicemi Fox? Je Vám líto, že nemůžete v prosinci na kolo? S výrobky Fox Racing se stává cyklistická sezony celoroční záležitostí! Část cyklo kolekce je totiž věnována podzimním a zimním produktům, zatepleným a připraveným Vás zahřát za jakýchkoliv nepříznivých podmínek. V nabídce naleznete mnoho různých druhů dresů, kalhot, chráničů, rukavic, helem, hydrapacků a doplňků pro všechny kategorie od standartních All Mountain produktů, po specialitky pro DH/Gravity disciplíny. S produkty Fox Racing si vyjížďky na kole užijete s radistí a na maximum.

Doporučené produkty:

Kompletní řada FOX MTB

Video:

Prodejci:

Firma Město WWW
AR Sport Snowboards Praha www.sporty.cz
Bakride, s.r.o. Liberec www.bakride.cz/
Bajkula Bratislava www.bajkula.cz
Balestra Praha www.balestraoutlet.cz
Bike Factory Strakonice www.bikefactory.info
Bike Sport Chrudim Chrudim www.bike-sport-shop.cz
BS Bike Brno www.bs-bike.eu/
Cyklocentrum TVR Karlovy Vary www.cyklo-vondracek.cz
Cykloservis Tyrš Praha www.utyrse.cz
David Sport Harrachov www.davidsport.cz
Dookie Bike Shop Praha www.dookie.cz
Free Ride bikes Plzeň www.freeridebikesshop.cz
Fun B Tachov www.funb.cz
G4R České Budějovice www.g4r.cz
GTmotocross Hukvaldy www.gtmotocross.cz
Honky Tonk Havířov www.honkytonk.cz
Kaktus Bike Bratislava www.kaktusbike.sk
Boardmania Brno www.boardmania.cz
Ride4stars Praha www.ride4stars.cz
Jump Sport Frýdek-Místek www.jumpsport.cz
Krab cycles s.r.o. Praha www.krabcycles.cz
KUR sport Benešov nad Ploučnicí www.kursport.cz
M. C. F. Slušovice www.mcf.cz
MADEJA sport Ostrava www.madejasport.cz
Merida Czech Brno www.merida-bike.cz
N1shop.cz Praha www.n1shop.cz
Outdoorweb.cz Moravské Budějovice www.outdoorweb.cz
Pepe Bike Brno www.pepebike.cz
Rideko Praha www.rideko.cz
PlanetBikes Vsetín www.planetbikes.cz
Pneumoto Horná Streda www.foxracing.sk
RAZZO Praha www.razzo.cz
Blackcomb Třinec www.blackcomb.cz
Shot Boardshop Ústí nad Orlicí www.shotboardshop.cz
Ski a BikeCentrum Radotín Praha www.skiservis.cz
Snow How Hradec Králové www.blizzard.cz
Spoke Plzeň www.spoke.cz
Sport Brzák Liberec www.sportbrzak.cz
Sport Resort Praha www.sport-resort.cz
Swis Ústí nad Labem www.swis-shop.cz
Team Sport Karviná www.teamsport.cz